Krása

Trápí vás strie v oblasti břicha? Vyrobte si břišní bandáž z potravinové fólie a výtažku z řas

Pokud vás trápí strie a tuk kolem pasu, poradíme vám tip, který pomůže s řešením vašich problémů. Tato metoda je vhodná zejména v případě strií po porodu. Můžete ji vyzkoušet sami doma. Vše, co k tomu potřebujete, je tělové mléko s výtažky z mořských řas a potravinová fólie.

Kdo má doma více děti, zřejmě ví, že dostat se po této stránce do formy není tak úplně jednoduché. Břicho je povislé a o plochém sexy bříšku nemůže být ani řeč. Příběh je popisován jednou ženou, která tuto metodu vyzkoušela a nemohla uvěřit svým očím.

strie

Každý večer, než šla do postele, mazala břicho tělovým krémem z mořských řas a potom ho ovinula fólií, ale ne příliš těsně. V opačném případě by se vám špatně spalo. Během několika nocí můžete kolem pasu zhubnout až několik centimetrů, je to neskutečné.

wrapping

Metoda mořských řas je velmi užitečná při odstraňování přebytečné vody z těla. Nicméně není to jediná věc, kterou je potřeba pro proces hubnutí udělat. Rozhodně byste ji měly doplnit o pravidelné cvičení a dostatečný pitný režim.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button