Babské radyKrásaRecepty

Získejte přirozenou barvu vlasů a zapomeňte na drahé barvy plné chemikálií

První šediny se u mnoha lidí objeví již v relativně mladém věku. Na vině může být stres, nemoc, ale i genetická výbava. Není nutné investovat hory peněz do drahých barev, které navíc vlasy ničí. Vyzkoušejte náš 100 % přírodní recept a získejte svou původní barvu vlasů!

Cibulová šťáva je jedním z nejlepších přírodních látek, které zlepšují zdraví vlasové pokožky i vlasových folikulů. Poskytuje vaší hřívě potřebné živiny a eliminuje výskyt bakterií a parazitů. Navíc pomáhá přecházet vypadávání vlasů a odstraňuje i lupy.

Zázračné účinky cibule

Cibule obsahuje zvláštní enzym, který umí obnovit přirozenou barvu vlasů. Zabraňuje akumulaci peroxidu ve vlasových folikulech, která jinak vede ke ztrátě pigmentace vlasu a jeho zešedivění.

Je tedy zjevné, že příroda sama nabízí jednoduchou cestu, jak zabránit, aby byly první známky stárnutí patrné na našich vlasech. Pozitivně působí i na růst vlasů, takže se lehce může stát, že budete mít na stará kolena hustší a delší hřívu, než když vám bylo dvacet.

Jak na to?

Existuje více způsobů, jak maximálně využít zázračné účinky cibule.

Lisovat

Cibulovou šťávu snadno získáte tak, že poloviny cibule vložíte do odšťavňovače a necháte ho odvést svou práci.

Rozmixovat

Druhou variantou je cibuli na jemno rozmixovat a získat tak homogenní hmotu, kterou lze aplikovat jako vlasovou masku.

Strouhat

Cibuli lze také nastrouhat, nechat ji, aby pustila šťávu a poté směs scedit a šťávu uschovat.

Jak používat?

Cibulovou šťávu aplikujte na pokožku hlavy i do délek vlasů. Několik minut masírujte. Nechte působit přibližně 45 minut a poté opláchněte teplou vodou. Pokud vám vadí zápach cibule, můžete vlasy umýt jemným šamponem. Vlasy nechte volně proschnout. Léčbu opakujte dle potřeby.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button