KrásaRady a tipy

5 tipů, jak shazovat 3 kg každý týden

Všichni víme, že hubnutí je extrémně tvrdý a obtížný proces. Ale co když vám řekneme, že pokud chcete přijít o pár kilogramů, nemusíte hladovět nebo jíst mnohem méně, než je obvyklé.

Tyto jednoduché triky vám pomohou ztratit kilogramy navíc a jsou velmi efektivní. Jedná se o 3-4 kg, které potřebujete shodit, ať po svátcích, tak kdykoliv jindy! Někdy nám zkrátka chutná více jíst.

scale-403585_960_720

Zkuste těchto 5 jednoduchých a účinných triků, které jsou pro vás tou nejlepší volbou, věřte nám. Bez hladovění a za deset dní uvidíte a ucítíte rozdíl. Zase dopnete vaše oblíbené kalhoty!

Před každým jídlem vypijte dvě sklenice vody

Každý den, než budete jíst jídlo, budete muset vypít 2 sklenice vody. Tato denní rutina urychlí váš metabolismus, zlepší trávení a pomůže při spalování tukové tkáně kolem vašeho břicha.

Pijte teplou vodu před snídaní

Druhým a podobným přístupem k redukci vaší váhy je pití teplé vody před snídaní. Vypijte jí nalačno, komu se v takové formě voda hnusí, může přidat trochu citrónové šťávy a medu.

tape-403590_960_720

Kefír s lněným semínkem jako snídaňová náhrada

Tento typ zdravé snídaně vám pomůže vyčistit střeva a udržovat v kondici celou střevní mikroflóru.

Žvýkání jídla je velmi důležité

Nezapomínejte na to, jak je správné každé sousto řádně rozkousat před tím, než ho spolknete. Nejméně 20-30 krát, pokud nechcete, aby se v těle přeměnilo na tukovou tkáň.

Skořice a med – efektivní nástroje spalování tuků

Jediné, co musíte udělat je přidat ½ lžičky skořice a 1 lžičku medu do 200 ml horké vody a promíchat. To vám pomůže spálit více tuku! Rozdělte si toto pití na polovinu, jednu vypijte večer před spaním, krásně budete přes noc spalovat tuky a tu druhou zase ráno nalačno, probudí organismus k činnosti.

cinnamon-stick-514243_960_720

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button