Krása

Domácí léčba: husté obočí za 10 dnů

Pryč jsou doby, kdy bylo trendy tenké obočí. Dnes je moderní zase husté a ne každá žena má takové obočí od přírody. Víte o tom, že obočí slábne i tím, že mu nevěnujete náležitou péči? Potom je i křehčí. Jestliže navíc používáte nekvalitní make-up, rozhodně tím nepřispíváte k pozitivním změnám. To je důvod, proč vám představíme tuto velkolepou léčbu. Obočí se zregeneruje a zhoustne. Zase se stane silné a krásné. Tady je recept!

Potřebné ingredience:

  • olivový olej
  • plátek citronu

Příprava:

Příprava je velmi jednoduchá. Plátek citrónu umístěte do šálku a pokropte ho 4-5 lžícemi olivového oleje. Zakrytý šálek nechte odstát po dobu 5 dnů. Po uplynulé době je váš lék připraven k použití. Každý večer před spaním si potřete obočí a po probuzení smyjte vlažnou vodou. Tento postup opakujte každý den po dobu 3-4 týdnů. První výsledky však zpozorujete během pouhých 10 dnů.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Makawiel

Moje zdraví mi není lhostejné, proto sleduji trendy v oblasti péče a to nejen o zdraví fyzické, ale i duševní. Snažím se získávat nové informace a sleduji nové trendy v oblasti zdravého životního stylu. Velmi ráda zkouším nové recepty a nechávám se inspirovat novými návody a radami.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button