Ostatní

Tuhý deodorant a jeho využití: nezklame vás ani aplikací pod prsa, ženy čtěte!

Mezi moderní hygienické potřeby zcela jistě patří tuhý deodorant do podpaží. Kolikrát se vám stane, že na něj zapomenete a ven vyběhnete bez jeho aplikace. Po pár krocích se začnete potit, což je nepříjemné. Nejhorší je zápach, který můžete cítit klidně po celý den. Není tedy překvapením, že i z tohoto důvodu má řada lidí deodorant neustále při sobě.

Nicméně vás asi nikdy nenapadlo, že se dá aplikovat i pod prsa nebo třeba na stehna, která o sebe v létě třou pot. Ať už nosíte podprsenku nebo ne, pot je vynikajícím prostředím pro mnoho bakterií a virů. Chcete-li zabránit potu a jeho šíření bakterií včetně virů, používejte deodorant i na jiná místa, kde se potíte. Použití pod prsa je skvělý nápad, ženě tak nezpůsobuje žádné problémy. Naopak se cítí svěží a čistá.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button