Ostatní

Tvar palce prozradí o mnoho víc, než si myslíte?

Při prvním setkání s novým člověkem se většinou díváme na obličej, oči, vlasy, postavu… Pravdou ale je, že nejvíce informací vám řekne jeho palec!

Tvar palce dokáže prozradit mnoho zajímavých informací. Věnovat pozornost rukám našeho partnera, šéfa či kohokoliv, s kým máme jednat, je tedy tou nejlepším volbou. Palec dokáže poskytnout základní informace o charakterových vlastnostech, síle a vůli člověka. Co vypovídá ten váš?

Spodní článek je delší

Spodní polovina palce od klobu je delší než ta horní. Tento poměr ukazuje na spolehlivého a vyrovnaného člověka. Majitelé takových palců jsou spolehliví, pozorní a mají tendenci vidět věci pozitivně. Nedělají neuvážené kroky, nestaví si vzdušné zámky a jsou velmi loajální. Je pro ně důležité bát psychicky i fyzicky v pohodě.

Obě půlky stejné

Obě části jsou přibližně stejně dlouhé. Vše potřebují mít naplánované, promyšlené a uspořádané. Emoce umí držet pod kontrolou a do všeho jdou naplno. Jsou mnohostranně zaměření, umí dokonale komunikovat a dobře vycházet téměř s každým. Uplatní se jako skvělí diplomaté a vyjednavači.

Vrchní článek je delší

Opak první varianty. Tito lidé jsou beznadějní romantici a snílci. Jsou emocionální, někdy i hodně duchovní a hloubaví. Rádi se procházejí v přírodě, ve všem hledají hluší smysl. Často jsou až melancholičtí. Často střídají zaměstnání, jsou citově nestálí, ale obvykle velmi vřelí, chápaví a naslouchající.

Tak jaká jste vy? Trefili jsme se? A co váš partner, šéf či kamarád? Zjistěte, zda popisky sedí!

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button