Jídlo

Uzdravte své tělo se sklenicí mrkvové šťávy

Mrkev je zeleninou, která se pyšní v prvních příčkách v žebříčku nejzdravějších plodů. Obsahuje totiž důležité vitamíny a minerály, které vám umožňují zvýšit energii, snížit váhu a ochránit vás před nemocemi, jako je rakovina. S mrkví tedy posílíte imunitní systém a zlepšíte celkový zdravotní stav.

Až zjistíte, co všechno mrkev obsahuje, nebudete se divit, proč je tak silným lékem. Mrkvová šťáva je tedy plná:

Vitamínu C

Tento vitamín je nutným pro silný imunitní systém. Ochrání vás před chřipkou, nachlazením a před jinými podobnými zdravotními problém. Vitamín C mimo jiné podporuje i hojení ran a zpevňuje dásně.

Draslík

Mrkve jsou bohatým zdrojem draslíku, který je nezbytným minerálem pro snížení hladiny cholesterolu. Zabraňuje srážení krve a stimuluje produkci proteinů.

Vitamín A

Vitamín A pomáhá snižovat srdeční onemocnění a předchází vzniku mrtvice. Mrkev je zelenina, která je obzvláště bohatá na tento vitamín.

Karotenoidy

Karotenoid je známou látkou pro své anti-karcinogenní vlastnosti. Tato látka také snižuje riziko vzniku rakoviny prostaty, rakoviny tlustého střeva, močového měchýře a prsu.

Mangan a hořčík

Mnoho lidí trpí nedostatkem těchto minerálů, a jelikož mrkev je přímo nabita těmito dvěma látkami, je pití mrkvové šťávy tou nejlepší volbou.

Mrkvová šťáva jako lék na rakovinu

Ann Cameron zjistila, že mrkvová šťáva dokáže pomáhat při léčbě rakoviny tlustého střeva. Když se dozvěděla, že je ve čtvrtém stádiu rakoviny této části trávicího traktu, zaslechla o metodě léčení pomocí mrkvové šťávy. Řekla si , že za zkoušku nic nedá a tak pila každý den sklenici mrkvové šťávy. Pila ji nepřetržitě po dobu 8 týdnů a po té zjistila, že rakovina ustupuje. Pokračovala tak několik měsíců a později byla šokována, když rakovina nadobro zmizela.

Pro maximální léčivé účinky mrkve je potřeba konzumovat pouze organickou mrkev. Zapomeňte na geneticky modifikovanou zeleninu plnou toxických látek a pesticidů, které spíše vašemu zdraví uškodí.

Pijte proto denně šťávu z mrkve a dejte sbohem všem nemocem.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button