KrásaRady a tipy

Vařené bramborové slupky vyřeší problém nejedné ženy

Šedivějící vlasy trápí většinu žen v pokročilém věku. Stává se z nich první ukazatel stárnutí a kvůli tomuto projevu stáří musí mnoho žen začít s barvením vlasů, nebo si vlasy nechat přirozeně šedivé. Máme pro vás jiné řešení, které neobsahuje ani novou barvu, ani péči v kadeřnictví.

Přirozenost

If-You-Cook-Potato-Peels-in-Water-You-Will-Solve-One-of-the-Biggest-Problems-Every-Woman-Has-VIDEOVe většině případů si začínají ženy barvit vlasy za účelem zakrytí šedivějících vlasů a to většinou barvami plných chemikálií. Zapomeňte na toto řešení a obraťte se na přírodní účinné složky, které vám pomohou první šedivějící vlasy zakrýt. Jednou z těchto přírodních složek jsou bramborové slupky. Dr. Anthony Una radí, že je tato metoda barvení vlasů velice šetrná a zdravější než použití chemických barev na vlasy. Jediné, co musíte udělat, je vařit bramborové slupky ve vodě po dobu 30 minut. Následně vodu scedit a oplachovat s ní pravidelně vlasy. Po několika prvních procedurách uvidíte pouze tmavé vlasy, žádné šediny.

Přírodní ztmavení vlasů

Přirozenou cestou můžete vlasy obarvit s pomocí nálevu z ořechových slupek, vína, kopřivového nálevu, bezinky, černého čaje a kávy. Všechny tyto přírodní složky ztmaví vaše vlasy a pomůžou vám zakrýt šediny. Stačí se zmíněných látek připravit výluh a ten pravidelně nanášet na vlasy. Vyhnete se barvám a vyzkoušíte nové přírodní procedury.

Přírodní zesvětlení vlasů

Stejně jako můžete vlasy ztmavit do jiných odstínů, můžete své vlasy také zesvětlit. Zesvětlovací kúry používejte maximálně jednou týdně, aby neměla kúra na vlasy negativní vliv. Vlasy zesvětlíte s pomocí heřmánku, citronu či rebarbory. Vlasy přelévejte výluhy a následně i čistou vodou. Brzy docílíte vytouženého zesvětlení i bez pomoci nešetrné chemické barvy na vlasy.

Zdroj: https://www.yourstylishlife.com/if-you-cook-potato-peels-in-water-you-will-solve-one-of-the-biggest-problems-every-woman-has-video/

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button