OstatníRady a tipy

VIDEO: Revoluční změna ve vytrhávání obočí! Objevte ji i vy

Každá žena, která touží po přirozenosti, by neměla zanedbávat vzhled svého obočí. Vytrhávání obočí není nikdy příjemné, ale s dobou přichází revoluční způsob, jak si obočí vytrhat rychle a bez pinzety. Tento způsob může vyzkoušet každá žena s pomocí bavlněné nitě.

Jak postupovat při vytrhávání obočí

Vyčištění pleti– před a po trhání obočí si vždy důsledně vyčistěte pleť v okolí obočí pleťovým tonikem, tím zabráníte většímu zarudnutí a kontaktu s nečistotami.

Vytrhávání správným směrem– důležité je i vytrhávání chloupků správným směrem. Pokud používáte pinzetu či pastu,vytrhávejte chloupky ve směru růstu, u vosku a nitě je směr přesně opačný.

Vytrhávání obočí shora– takto si obočí snažte nevytrhávat. Obočí se deformuje, vypadá jako kdyby si „sedalo“ směrem dolů a jen tím ublížíte vašemu výrazu. Obočí si vytrhávejte pouze zespoda, vytrháváním horní části obočí si jen ublížíte a budete vypadat jako když se neustále mračíte.

Správný tvar obočí– důležité jsou body začátku a konce vašeho obočí. Pokud si obočí příliš zkrátíte či si ho necháte příliš dlouhé, budete vypadat nepřirozeně a vašemu pohledu zbytečně uškodíte. Seznamte se s jednoduchým trikem, který používají kosmetické salony po celém světě i ženy při domácí úpravě obočí. Vezměte si tužku, špičku přiložte k nosu (na stranu k nosní dírce) a opticky protněte vnitřní a vnější koutek oka, kde tužka prochází obočí, tam má končit či začínat.

Novinka ve světě péče o obočí

Při trhání obočí si můžete vybrat z mnoha možností. Kromě použití klasického vosku, vás potěší i cukrová pasta. Vytrhávání s ní je nejméně bolestivé. Jde o směs glukózy, fruktózy, citronové šťávy, vody a olivového oleje. Nejběžněji se používá pinzeta, na menší chloupky špičatá, na silnější šikmo zkosená či rovná. Novinkou je také vytrhávání bavlněnou nití, které v Čechách zatím není běžné. Bohužel je tento způsob poměrně bolestivý, podobně jako vosk. Je však praktický, jelikož vám k vytrhání postačí kdekoliv a kdykoliv obyčejná nit. Nechte se inspirovat videem.

Zdoj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button