Rady a tipy

Jak zhubnout během spánku

Věděli jste, že můžete zhubnout během spánku? Po dobrém tréninku stráví vaše tělo určité množství kalorií, ale v závislosti na tréninku a vašich návycích bude vaše tělo spalovat kalorie i nadále, během odpočinku a dokonce i během spánku.

Tady je několik triků, které urychlí spalování kalorií a ztráty tuku i během spánku.

Pozdní tréninky

Zapomeňte na ranní protahovací cvičení. Je načase změnit taktiku. Místo cvičení brzy ráno začněte cvičit pozdě večer, před ulehnutím do postele. Večerní cvičení zrychlí metabolismus, tím pádem budete hubnout.

Studená sprcha

Jedna ze studií poukazuje na to, že třicetisekundová studená sprcha aktivuje tělo a spaluje tuky i když spíte.

Zelený čaj

Flavonoidy obsažené v zeleném čaji zvyšují metabolismus. Pokud tedy přes den vypijete tři skleničky, pomůže vám to spálit další 3,5 procenta kalorií v noci. POZOR, je potřeba používat čaj z čajových lístků, nikoli pouze přípravky, které čaj obsahují.

„Šlofík“ přes den

Některé studie zjistily, že 16 minut spánku během dne může zlepšit váš metabolismus.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button