Krása

VIDEO: Zbavte se podbradku s tímto jednoduchým cvičením

Trápí vás neestetický vzhled vašeho podbradku? Tento nehezký povislý kus kůže vzniká většinou v důsledku získání váhy v průběhu krátkého časového období, určitou roli hraje také genetika. Bez ohledu na to, jak jste jej získali, je pro vás důležitá jiná věc, a to je zbavit se nevzhledného podbradku.

Trénujte

Svaly na obličeji jsou na tom jako ostatní svaly vašeho těla, pokud je neprocvičujete, ochabují. I na to, abyste se zbavili druhé brady, existují speciální cviky. Dnes vám takové cviční představíme, to vám pomůže zbavit se nepříjemného podbradku.

Poloha 1hqdefault

Začněte s první polohou, posaďte se rovně na židli a mírně zakloňte hlavu, abyste cítili tah pod bradou. Našpulte rty, jako když chcete někoho políbit a v této poloze vydržte 10 vteřin. Narovnejte hlavu a opakujte cvik alespoň 10 x.

Poloha lva

Tato pozice připomíná zívajícího lva. Sedněte si pohodlně a narovnejte se v zádech a během výdechu se snažte co nejvíce vypláznout jazyk. Cvik zase opakujte 10x za sebou nejméně dvakrát za den.

Poloha 2

Nejdříve se pohodlně posaďte a jemně vysuňte bradu a spodní ret, přeložte přes ret vrchní, tak abyste cítili tah v čelisti. V pozici budete vypadat jako buldoček, vydržte v poloze 5-10 vteřín a opakujte 10 x za sebou.

Písmenková opakovačka

Při tomto cvičení budete vypadat trochu bláznivě, ale jeho výsledky jsou největší. Zhluboka se nadechněte a s výdechem řekněte „ooo“. Nemusíte nahlas, důležité je mimické provedení. S dalším výdechem řekněte „aah“. Takto střídejte alespoň 10 x za sebou.

Každá změna potřebuje cvičení a práci, dopřejte si život bez podbradku s několika cviky i vy.

https://youtu.be/QZkEdPotnDE

 

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button