Babské radyKrása

Vyzkoušejte domácí bělící zubní pastu

Kdo z nás by nechtěl zářivě bílé zuby jako hollywoodské hvězdy? Už nemusíte utrácet velké peníze za speciální procedury – pomůžete si sami doma a za pár korun!

Zářivý úsměv je tou nejlepší vizitkou, která udělá dobrý dojem za každé situace. I když o své zuby pečujete jak nejlépe to jde, určité pigmentaci se vlivem jídla a pití jednoduše nevyhnete. My vám ale teď ukážeme jak s ní zatočit v pohodlí domova.

Pro přípravu bělící pasty, která funguje stejně (ne-li dokonce lépe) než procedury u zubaře, budete potřebovat jen dvě jednoduše dostupné ingredience: citron a jedlou sodu.

Jak na to?

  1. Vezměte si skleněnou nebo keramickou misku a nasypte do ní jednu lžičku jedlé sody.
  2. Přidejte jednu polévkovou lžíci čerstvě vymačkané citronové šťávy.
  3. Obě ingredience důkladně promíchejte.
  4. Vznikne vám hmota o konzistenci běžné pasty.

Aplikace pasty

Na klasický kartáček naberte trochu pasty vyrobené dle předchozího návodu. Poté klasickým způsobem vyčistěte zuby ne však déle než 2 minuty! Nakonec si ústa důkladně vypláchněte vodou.

Buďte při aplikaci skutečně opatrní – dávejte pozor, ať směs nespolknete a také ji nenechte působit příliš dlouho – mohla by poškodit zubní sklovinu.

Neprovádějte tuto kúru častěji než 1x měsíčně. Výsledky budou viditelné okamžitě!

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button