KrásaRady a tipy

Vyzkoušejte výluh z anýzu: V boji proti vráskám je osvědčenou zbraní

Každá žena i každý muž prožívá své stárnutí odlišně. Někteří si prvních vrásek všimnou ihned, jiní nechávají proud času vyrovnaně plynout i s přibývajícími vráskami. Pokud vás vaše vrásky trápí a chcete pozastavit zub času, který se na vaší tváři podepisuje, vyzkoušejte přírodní roztok z anýzu, který při pravidelném použití a správné aplikaci, pomáhá vrásky přirozeně odstraňovat – bez použití drahých krémů či chemických látek.

Jak bojovat proti vráskám?

Mnoho žen se snaží o dosažení pozitivních výsledků s pomocí drahých kosmetických procedur, existuje však jen málo žen, které si tyto nadstandardní služby mohou dovolit. Také krémy proti vráskám bývají poměrně nákladné a nemusí pomoci. Zvláště pokud máte citlivou pleť, měli byste zvolit přírodní cestu v péči o vaši pokožku. Přírodní látky vám poskytnou udivující účinky při léčbě hlubokých vrásek a jsou navíc ohleduplné k vaší pleti.

Zvolte anýzanýzu

Anýz je velmi známé koření, které je poměrně levné a vhodné v boji proti vráskám.

Vyzkoušejte aplikaci přírodního roztoku:

  • hrstka anýzu
  • šálek vody
  • malý hrnec

Příprava

Povařte anýz ve vodě, vytvoříte si vlastní anýzový čaj. Jakmile tento roztok vychladne, umyjte si s ním ráno obličej. Anýz vás postupně zbaví vrásek a vaše pleť bude mnohem hladší – bez neestetických záhybů. Aplikujte tuto péči pravidelně.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button