Prevence

Yohimbin pro zdraví

Yohimbe je název stromu nalezeného ve střední Africe. V jeho kůře se nachází silná chemická látka nazývající se yohimbin, který má silný vliv na některé naše zdravotní potíže.

Zdravotní přínosy

Mezi zdravotní přínosy této látky patří schopnost zlepšit krevní oběh, chrání zdraví srdce, zvyšuje sexuální energii, pomáhá při úbytku hmotnosti a zlepšuje naši náladu.

Podpora krevního oběhu

Pokud máte pomalý krevní oběh, máte také nízkou hladinu energie. Je potřeba zvýšit průtok krve v oběhu, tím budou jednotlivé orgány lépe zásobeny živinami a kyslíkem. V tomto případě působí yohimbin jako podpůrný bylinný prostředek.

Sexuální zdraví

Nižší a pomalejší průtok krve má vliv i na prokrvení pohlavních orgánů. Yohimbin může pomoci jako podpůrný prostředek při léčbě erektivní dysfunkce a podpoře libida.

POZOR – kombinace tohoto rostlinného prostředku s některými léky by mohla způsobovat závažné zdravotní potíže. Ovlivňuje totiž hormonální hladinu a krevní tlak. Velké dávky mohou způsobovat závratě, zvýšený krevní tlak nebo časté močení. Pokud máte jakékoli zdravotní potíže, konzultujte používání yohimbinu se svým lékařem.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button