Krása

Zapomeňte na celulitidu s těmito potravinami

Celulitida je jedním z největších nepřátel ženského těla, ale pokud budete pravidelně konzumovat tyto potraviny, tak na ni můžete zapomenout. A které to jsou?

  • Losos

Neváhejte a jezte lososa, nenechte se zastrašit tím, že má mnoho tuku. Je pravda, že losos tuk obsahuje, ale je to zdravý tuk, který vám pomůže při hubnutí i v boji proti celulitidě.

  • Chilli papričky

Tyto papričky zvyšují metabolismus a obsahují velké množství vitamínu B6, který je důležitý při odstraňování celulitidy – pomáhá při posilování a obnovování tkání.

  • Borůvky

Borůvky jsou chutné a také zdravé, zlepšují kvalitu pokožky. Obsahují silné antioxidanty, které pomáhají při spalování podkožního tuku.

  • Jablečný ocet

Určitě jste již zaslechli o dietě s jablečným octem, která je nejen efektivní, ale pomáhá i v boji proti celulitidě. Vzhledem k vysokému obsahu hořčíku, vápníku a draslíku pomáhá ocet v procesu detoxikace a odstraňování nadbytečných tekutin.

  • Hořká čokoláda

Toto sladké potěšení je velkým spojencem v boji proti celulitidě. Přírodní kakao je plné antioxidantů, které rozkládají tuk a zlepšují funkci buněk v těle.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button