KrásaRady a tipy

Zbavte se černých teček za pouhých 10 dní

Dnes si představíme masku, která vás zbaví černých teček a to nejen na vašem obličeji, ale i na zádech a zbytku těla za pouhých 10 dní. Tato maska je přírodní a každý z vás si ji může doma připravit z běžně dostupných ingrediencí.

Přírodní maska

Tato maska je pouze z přírodních ingrediencí, které každý z nás běžně nalezne doma. Med pleť hydratuje a pomáhá hojit, skořice podporuje prokrvení a jablečný ocet dezinfikuje, nakonec s pomocí citronové šťávy pleť náležitě rozzáříte.

Ingredience:5037083680_a35e15a675_b

  • 1 lžíce jablečného octa
  • 1 lžíce medu
  • 1 lžička skořice
  • 2 lžíce citronové šťávy

Příprava

Příprava této masky je velice snadná a rychlá. Jediné, co musíte udělat, je smíchat všechny tyto ingredience, dokud se všechny dokonale nespojí. Směs můžete skladovat v ledničce.

Jak masku použít?

Tuto masku aplikujte každý den na postiženou oblast, nechte působit 30 minut a poté smyjte vlažnou vodou. Takto postupujte každý den po dobu 10 dní v kuse. Výsledky vás ohromí a masku může je použít každý.

Jak se preventivně chránit před černými tečkami?

Abyste předcházeli vzniku černých teček, důkladně si pleť odličujte a preventivně čistěte. Používejte kosmetiku, která vám padne na míru, ne to, co sedí vašim kamarádkám. Pravidelně si dopřávejte peeling, jak obličeje, tak pokožky na těle. Pomohovou vám tělové peelingy s přírodním obsahem obrušujícím látek, jako jsou ovesné vločky či zrníčka. Na pleť můžete použít i mechanický kartáček, který pleť hloubkově vyčistí a promasíruje. Důležitá je též hydratace pokožky, aby se pleť nevysušula a nereagovala na tento fakt zbytečnou tvorbou mazu. Vyhýbejte se tučným potravinám a dopřejte si dostatek pohybu, to vše vám pomůže předcházet černým tečkám.

 Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button