Nezařazené

Zbavte se přebytečných kil a objevte nápoj, který vás zbaví tuku v oblasti břicha

S létem přichází i ztráta kil, více se pohybujeme, užíváme si čas venku, sportujeme a dopřáváme si více sezónního ovoce a zeleniny. Letní hubnutí můžete podpořit nejen pohybem a zdravým jídlem, ale také nápoji, které vám pomohou ke ztrátě tuku. Seznamte se s dnešním receptem na lahodný nápoj přinášející štíhlou postavu a osvěžení.

Ingredience:hubnutí

  • 500 ml mandlového mléka
  • 2 zmražené banány
  • 2 lžíce kokosového oleje
  • 2 lžíce zakysané smetany
  • 2 lžíce medu
  • špetka muškátového oříšku

Příprava:

Všechny ingredience dejte do mixéru a pečlivě rozmixujte. Nalijte koktejl do sklenice a konzumujte nejlépe v ranních hodinách. Přidejte do nápoje trochu ledu či ledové tříště. V létě vás dokonale osvěží a zasytí zdravým poměrem ingrediencí.

Mandlové mléko

V posledních několika letech se stávají velkým hitem rostlinná mléka, která nahrazují mléko kravské či kozí. Jsou vyrobena z rostlinných složek, jakými mohou být mandle, rýže, sojové boby, lískové ořechy či kokosový ořech. Chuť těchto rostlinných mlék není tolik hutná, ale přináší vám mnoho zdravotních výhod.

Proč pít mandlové mléko?

Mandle jsou vysoce zásadité, pomáhají při překyselení organismu. Jsou vhodné pro těhotné a kojící ženy, jelikož podporují tvorbu mateřského mléka. Pomáhají při osteoporóze nebo při jiných potížích s klouby. Mandlové mléko je navíc velice dobře stravitelné a vhodné pro diabetiky. Obsahuje vysoký obsah minerálů, především hořčíku, draslíku, fosforu a vápníku. Hořčík působí blahodárně na nervový systém, pomáhá k uklidnění organismu. Dopřejte si mandlové mléko, není to určitě nic, čím byste strádali, ba naopak.

Muškátový oříšek

Špetka muškátového oříšku nikomu neuškodí. Podporuje totiž trávení, léčí průjem a zabraňuje zvracení. Léčí trávicí ústrojí a působí protizánětlivě. Užívá se také při revmatismu a zánětu průdušek. Muškátový oříšek zvedá zdravotní přínos tohoto nápoje o příčku výš.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button