Spolupráce

Zuby jsou naší vizitkou

Ať se nám to líbí nebo ne, většinou se neubráníme přirozené tendenci hodnotit ostatní podle jejich vzhledu. Sebesympatičtější a hezčí tvář dostane úplně jiný výraz, když člověk poodhalí v úsměvu či v hovoru nezdravě vypadající zuby. Nezanedbávejme proto péči o chrup. Notino.cz nabízí kvalitní přípravky, které nám napomohou vykouzlit krásný úsměv, za který se nebudeme muset stydět.

Na trhu je už naštěstí dostatek kvalitních produktů, které účinně pomáhají v boji se strašákem v podobě zubního kazu, a navíc mají skvělé bělicí účinky. E-shop Notino.cz do své nabídky přidal produkty, které jsou opravdu účinné a jejich pravidelným používáním dosáhneme výsledků v poměrně krátké době.

Správně zvolený kartáček – základ dentální hygieny

Ještě stále dost lidí nedůvěřuje účinkům sonických kartáčků, přitom jde o ten nejšetrnější a velmi efektivní způsob čištění zubů. Sonický kartáček je charakteristický tím, že zuby nečistí rotačním pohybem hlavice, ale rychlou vibrací štětin. Při jeho používání tedy není potřeba vyvíjet žádný tlak. Tím chráníme především své dásně.

Na Notino.cz si můžete vybrat z těch nejlepších sonických kartáčků dostupných na trhu od ověřených značek Philips nebo Oral-B.

Nepodceňujme péči o mezizubní prostory

Péče o zuby je jistě důležitá, ale lidé často opomínají, že není samospasitelná. Stejně důležité jsou i mezizubní prostory, kde se během dne usazují nečistoty a bakterie, které způsobují záněty a kazy. Každý by si tedy měl osvojit používání profesionálně zvolených mezizubních kartáčků, které přispějí k dokonalé ústní hygieně. Správnou velikost je vhodné konzultovat se zubním lékařem. Na Notino.cz si pak můžete vybrat ten správný mezizubní kartáček od předních firem v oboru dentální hygieny jako Tepe, Curaprox nebo G.U.M.

Bílých zubů docílíme i domácí péčí

Není hned nutné běžet s přáním mít krásné bílé zuby k lékaři. Krásných výsledků docílíme i doma tou správně zvolenou bělicí zubní pastou. Notino.cz jednoznačně doporučuje používání pasty Opalescence Whitening, která zuby účinně vyčistí, svým složením posiluje zubní sklovinu a odstraňuje nechtěné zabarvení od jídla. Pasta má nízkou abrazivitu, proto je možné ji bez obav používat na denní bázi. Navíc díky příchuti máty zanechá v ústech příjemně chladivý pocit.

Správným používáním všech tří dostupných složek – sonického kartáčku, mezizubních kartáčků a bělicí pastou dosáhneme přirozeně krásného a zdravého chrupu bez zbytečných návštěv zubních lékařů.

Den plný krásných úsměvů vám přeje Notino.cz.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Back to top button