Krása

6 cviků, které vám přinesou dokonalý zadeček

Všechny ženy touží po krásně tvarovaném těle a obzvláště po hezkém zadečku. Na internetu najdete zajisté mnoho cvičení, které se zaměřují na oblast hýždí, ale často bývají velmi složitá.

Pokud neustále hledáte nenáročná cvičení, která lze snadno provádět i z pohodlí vašeho domova, vaše hledání je konečně u konce. Představíme si 6 cviků, které jsou jednoduché, praktické a hlavně velmi účinné. Pokud budete tyto cviky cvičit pravidelně, zanedlouho se dostaví vytoužené křivky.

Step-up

Tento druh cvičení nejvíce doporučují výživoví poradci, lékaři a trenéři. Svou oblibu si získal díky rozpohybování všech svalů na těle. Díky němu budete hubnout a zároveň posilovat. Vše, co na cvičení potřebujete, je vyvýšená plošina. Položte jednu nohu na plošinu a u druhé nohy zvedněte koleno co nejvýše, jak vám tělo dovolí. Toto cvičení opakujte v tempu střídavě na obě nohy, minimálně však 10 minut.stepup

Prkno

Položte se na podložku na zem do takzvaného prkna, kdy se opíráte o předloktí, nohy jsou natažené na špičkách a vaše bedra a zadeček v jedné rovině. Důležité je si udržet pevný střed těla, aby nedocházelo k propadnutí těla v bederní části. Poté nazdvihněte jednu nohu a v tempu kmitejte nahoru a dolu po 15 opakování. To samé opakujte i na druhou nohu.

maxresdefault

Most

Položte se na podložku, tentokrát na záda. Kolena ohněte do pravého úhlu a snažte se nadzvedávat váš zadeček co nejvýše. Toto cvičení opakujte 10 krát po 2 sériích.

042

Hluboké dřepy

Pro dokonalý zadeček jsou dřepy nutností. Postavte se na šíři vašich boků a snažte se dřepnout co nejníže. První den cvičte 10 dřepů a poté pomalu navyšujte.

squat

Kozácké výpady

Postavte se s nohama rozkročenými více, než na šíři ramen, a snažte se všechnu svou váhu přenést na jednu nohu tak, abyste s ní šli do dřepu. Přitom pomalu vytočte druhou nohu, aby špička směřovala nahoru. Toto cvičení nedělejte příliš rychle, zaměřte se spíše na správné provedení. Provádějte 2 série po 10 opakování na každou nohu.

19053_original

Fire hydrant

Tento poslední cvik je na tvarování zadečku nejefektivnější, jelikož se zaměřuje na nejmenší svaly na nohou. Začněte na podložce v pozici psa. Máte natažené ruce, rovná záda a pokrčená kolena, o která se opíráte. S pokrčeným kolenem zvedejte nohu do strany, nezapomeňte ale držet zpevněné tělo. Tento cvik opakujte 5 krát v několika sériích.

step1

Je prokázáno, že tento soubor cvičení krásně tvaruje vaši postavu, především váš zadeček. Pokud budete tímto způsobem cvičit pravidelně, alespoň třikrát týdně, a dodržovat zdravý způsob stravování, výsledky budou viditelné během jednoho měsíce. Neváhejte a začněte s cvičením ještě dnes.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button