Babské radyPřírodní léčba

Bolesti břicha a plynatost? Jedna lžička tohoto přípravku si s tím poradí raz dva

Také sníte o plochých bříškách modelek? A nedaří se vám jich dosáhnout ať už držíte dietu nebo urputně cvičíte? Na vině možná vůbec není tuk, ale spíše špatné zažívání! Pomůžeme vám, jak se tohoto problému zbavit.

Citrón a chia semínka

Budete potřebovat pouze tyto dvě ingredience! Pomohou vám vypláchnout a pročistit střeva a zbavit vás tak nepříjemného pocitu nafouknutí.

Citrón má silné antioxidační a antivirové účinky, chia semínka zase skvěle absorbují toxiny a přebytečnou vodu. Připravte si úžasný detoxikační koktejl a užívejte si pocitu lehkosti a plochého bříška.

Budete potřebovat:

  • sklenice vody
  • lžíce chia semínek
  • lžíce medu
  • lžíce citrónové šťávy

Postup:

Sklenici vody naplňte vodou a vsypte do ní chia semínka. Nechte nabobtnat po dobu alespoň 1 hodiny. Poté semínka vyjměte a smíchejte s ostatními ingrediencemi. Poté směs důkladně rozmixujte.

Pijte tento nápoj každý den ráno hned po probuzení, ještě na lačný žaludek. Již po pár dnech se budete cítit lehčí a plni energie. Potíže s trávením hned vymizí.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button