PrevenceRady a tipy

Bolí vás klouby? Vyzkoušejte směs těchto olejů.

Bolest kloubů může být způsobena artritidou nebo jinými zdravotními potížemi. Tento problém mnohy způsobuje potíže s pohybem. Při úlevě od bolestí kloubů mohou pomoci éterické oleje, které sníží bolest a zlepší krevní oběh. Dobré je používat je s oleji základovými.

Suroviny pro výronu masážního oleje:

  • eukalyptový esenciální olej – snižuje zánět, rozšiřuje cévy, umožňuje lepší průtok krve, může snížit tuhost svalů. Použijeme 10 kapek.
  • jojobový olej – použijeme jako základový, neboť eukalyptový olej nemůže být používán samostatně. Kůže tento olej velmi snadno absorbuje, není „lepivý“ a můžeme jej aplikovat přímo na kůži. Použijeme asi půl šálku.

Způsob použití:

Oba oleje smícháme, směs vlijeme do lahve, řádně uzavřeme a uložíme. Pro použití stačí malé množství směsi jemně vmasírovat na bolestivá místa.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button