Dům a zahradaOstatníRady a tipy

Chcete do svého života přinést bohatství? Pořiďte si tlustici

Než začneme, a ukážeme vám nejlepší způsob, jak získat peníze ve svém životě, zeptáme se na jednoduchou otázku – víte, co je Feng Shui? Můžeme odpovědět na tuto otázku za vás – Feng Shui je stará čínská metoda, která zkoumá interakci lidí a jejich prostředí a je praktikována po tisíce let.

Podle odborníků, slova Feng a Shui ve skutečnosti znamenají „vítr a voda“, což je znamením neviditelné síly na nebi i tok energie Země. Snaží se přinést rovnováhu a harmonii do svého okolí uplatňováním principů přirozeného toku energie. Feng Shui je technika založená na principu nekonečného vesmíru, v němž existují všechny živé i neživé věci. Pulzuje s chi, díky níž se obnovuje energie prospívající našemu zdraví.

Jak získat ve svém životě peníze?

crassula_ovata_2012Podle odborníků Feng Shui je jedna z nejoblíbenějších rostlin tlustice, u které se předpokládá, že může přinést štěstí, přátelství a materiální bohatství. Tuto rostlinu si zamilujete a to nejen proto, že je krásná, ale je i velmi odolná a je jednoduché se o ni starat. Její původ je v Africe, ale velmi brzy se stala oblíbenou i u nás. Její nádherné, oválné listy se podobají mincím. Jsou pevné, lesklé a hladké a umí v sobě zadržovat vodu. V závislosti na světle mohou na okrajích zčervenat. Brzy na jaře může vykvést bílými nebo růžovými květy připomínajícími hvězdy.

Co symbolizuje?

Jak jsme již řekli, podle odborníků Feng Shui, je tato rostlina symbolem štěstí, může to být skvělý dárek pro někoho, kdo začíná podnikat, nastěhoval se do nového bytu nebo právě vstoupil do manželství. Chcete – li, aby její „kouzlo“ fungovalo, umístěte ji do jihovýchodní části vašeho domu, tam se jí bude dařit dobře. Rostlina je též symbolem hlubokého přátelství a to především v případě, že rozkvetla – majitel jí totiž dává tolik péče a pozornosti, jakou dává i svým milovaným přátelům.

crassula_ovata

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button