Rady a tipyZdraví

Příroda jako pomocník v boji proti nespavosti

V dnešní době je čím dál více lidí nervózních, netolerantních a mají slabé nervy, což se projevuje častými hádkami, nervozitou, úzkostí a nespavostí.

V současnosti téměř vždy řešíme veškeré naše zdravotní neduhy pomocí léků, tudíž poptávka a prodej léku giganticky roste. A to je jeden z mnoha důvodů, proč se tu zmiňujeme o konkrétním zcela přírodním léku, který řeší tyto zdravotní problémy. Avšak je potřeba během užívání být vytrvalý a pevný.

Léčba přírodní cestou je zcela přirozená a snadná.

Budeme potřebovat:

Sušené jablečné slupky

Krok za krokem

Zcela postačí, když si uděláme 2 šálky čaje právě z jablečných slupek.

Krok 1

Začneme tím, že jablečné slupky dáme do vroucí vody, vaříme 5 min. a poté  misku zakryjeme.

Krok 2

Užíváme 2 šálky tohoto čaje ve večerních hodinách.

Krok 3

Pijeme teplé či vychlazené. Pokud chceme, můžeme osladit trochou medu.

Krok 4

Je nutné být každodenně vytrvalý a čaj pít pravidelně.

Je jedno, zda použijeme slupky z jablek kyselých či sladkých, ani jestli jsou staré či čerstvé. Svou léčivou schopnost neztrácejí. Jenom by neměly být chemicky opečovávané.

Zmíněný čaj pomáhá se všemi druhy problémů, které se týkají nervů a nespavostí. Je možné jej považovat za kouzelný nápoj lidského zdraví a obnovuje naše nervy. Pozitivní, léčivé účinky pomáhají při problémech s nervy, které jsou nejen dušení povahy, ale také ty, které způsobují fyzické onemocnění vedoucí k zánětům a poškození nervů v různých částech našeho těla.

Čaj během chviličky uklidňuje, tudíž usnout je jednoduší, mizí podrážděnost a celkově prospívá naší náladě.

Jestli se u vás projevují vážné příznaky, úzkost, slabé nervy a větší potíže se spánkem, doporučuje se, společně s tímto čajem, také pít čaj vyrobený z geránia (pelargónnie). Vroucí vodou zalijeme špetku perargónie zhruba do 0,6 výšky šálku a necháme to asi 10 min. odstát. Pijte jej každou noc za studena společně s čajem z jablečných slupek.

Když budete pravidelně tyto dva čaje užívat, zmírní se všechny výše uvedené problémy, aniž byste užívali léky, které obsahují samé škodlivé chemické látky.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Back to top button