Ostatní

Co o vás prozradí váš čas narození?

Ať už jste se narodili ráno, dopoledne, odpoledne nebo pozdě v noci, váš čas narození je stejně důležitý, jako datum. Ten totiž ovlivňuje bio-energetický bod – tedy i vaší osobnost. Cyklus 24 hodin se dělí do 6 číselných skupin. Pojďme se tedy společně podívat, co ovlivňuje právě vás.

Lidé narození mezi půlnocí a 4 hodinami ráno

Pokud jste se narodili v tomto rozmezí, jste pravděpodobně velmi klidný a tichý člověk. Máte velmi živou představivost, která se často rozchází s realitou. Vlastníte duši básníka a často se s ostatními nescházíte v názorech a jste nepochopeni. Občas se můžete chovat roztržitě, ale máte dobré srdce a rádi pomáháte druhým.

Lidé narození mezi 4. a 8. hodinou ráno

Lidé narození v tomto časovém úseku jsou většinou uspěchaní a hektičtí. Mimo to, jste však silní bojovníci, kteří vedou a táhnou. Býváte tak vzorem pro ostatní.

Lidé narození mezi 8. hodinou ranní a polednem

Jste-li osoba narozená v tuto dobu, máte ve vínku optimismus a rozdávání nadějí. Jste ovšem náchylní k tvůrčímu neklidu. Někdy můžete být trochu sobečtí v lásce. Jinak jste velmi empatičtí a duchovně založení.

Lidé narození mezi 12. hodinou a 4. hodinou odpolední

narozeníPokud jste se narodili v tomto časovém období, jste nejspíše skutečně živý a energický člověk. Tito lidé jsou obvykle dobří v matematice a ve fyzice. Jsou komunikativní a mnohdy talentovaní se silným tvůrčím duchem.

Lidé narození mezi 4. hodinou a 8. hodinou odpoledne

Pro tyto lidi je charakteristická nervozita a neklid. Jsou dobrými mysliteli, ale rychle mění postoje a názory. Jejich nestálost souvisí i s uspěchaností v rozhodování. Svých činů jsou si však plně vědomi.

Lidé narození mezi 8. hodinou a půlnocí

Lidé, kteří se narodili v tento čas, jsou racionálními a velmi vytrvalými osobami. Chtějí být nejlepší ve všech oblastech a mají velký vliv na lidi ve svém okolí. Často jsou zaměstnáni na vyšších postech a nechybí jim ani pořádná dávka sebevědomí. Někdy si o vás lidé mohou myslet, že jste namyšlení.

Typologie podle času je velmi zajímavým bodem, který může určovat vaší osobnosti, ale nemusí. Najdou se někteří, na koho popis sedí?

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button