Babské radyPřírodní léčba

Dejte si tuto směs před spaním a už se nikdy neprobudíte unavení

Také se vám stává, že se ráno probudíte snad ještě unavenější, než když jste večer uléhali do postele? Pak máte velký problém, protože vydatný spánek je vůbec tím nejdůležitějším, co vaše tělo potřebuje.

Jak spánek ovlivňuje vaše zdraví

Studie z roku 2011 naznačují, že lidé, kteří málo spí, mohou trpět až 2x větším rizikem vzniku srdečních chorob nebo mozkové mrtvice. Spánek je totiž doba, kdy se zotavují úplně všechny orgány a nejvíce pak srdce a mozek, které si za pochodu ve dne vůbec neodpočinou.

Spánek je také předpokladem dobré nálady, kvalitních sexuálních prožitků i udržení zdravé hmotnosti – jednoduše jen samé výhody!

Jak si zajistit kvalitní spánek

Klíčem k vydatnému spánku je především uvést se již 30 minut před spaním do stavu uvolnění a relaxace. K tomu vám pomůže, když si vypnete mobilní telefon, ztlumíte světlo a pustíte si třeba relaxační hudbu. A navíc vám pomůže i tento přírodní lék.

Přírodní lék na zdravý spánek

Co budete potřebovat?

1 lžičku himalájské soli a 5 lžiček medu

Jak postupovat?

Všechny ingredience smíchejte, nechte odležet a poté si tuto směs dejte před spaním pod jazyk a nechte rozpustit.

Kombinace medu a soli zvyšuje množství serotoninu v těle, což je klíčový hormon zajišťující zdravý spánek a plnohodnotnou relaxaci. Společně tyto suroviny podpoří vaše tělo k odpočinku a relaxaci, která vám dodá síly do dalšího dne.

 

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button