Babské radyPřírodní léčbaReceptyZdraví

Skvělý přírodní lék na chřipku a nachlazení. Vyzkoušejte ho i vy

Zima je v plném proudu a s ním i nemoci, rýma, nachlazení, kašel a další. Tyto nepříjemné projevy nám dokážou pěkně zkomplikovat život. Chcete-li se vyléčit rychle a efektivně, vsaďte na tento přírodní lék!

Recept je jednoduchý, zvládnete si jej tedy připravit v pohodlí domova. Můžete se spolehnout, že vám nehrozí žádné vedlejší účinky a léčbu můžete pravidelně opakovat, kdykoliv to bude nutné.

Elixír zdraví

Budete potřebovat:

  • 120 g zázvoru
  • 4 citrony
  • 150 ml medu

Jak postupovat:

  1. Kořen zázvoru oloupejte a na jemno nastrouhejte.
  2. Zázvor dejte do misky a přidejte oloupaný a na plátky nakrájený citron.
  3. Vše rozmixujte ponorný mixére, aby se ingredience dokonale propojily.
  4. Poté přidejte med (dle chuti).
  5. Směs přelijte do vhodné nádoby a skladujte v lednici.

Jak konzumovat:

Tento lék lze konzumovat přímo po lžičkách. Ideálně 2 – 3 lžičky denně. Skvělou variantou je také připravit si čaj, který touto léčivou směsí dochutíte. Při nachlazení se výborně osvědčí lipový čaj.

Léčbu můžete používat i jako prevenci před nemocemi po celou zimu. Není třeba mít strach, že se „předávkujete“. To u tohoto léku není možné.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button