KrásaPrevenceRady a tipy

Domácí krém proti vráskám

Mnoho lidí na celém světě, zejména žen, se obává o svou pokožku a především tu v obličeji. Proto utrácí velké množství finančních prostředků za kosmetické přípravky a ošetření pleti s cílem snížit výskyt vrásek. Bohužel ne každý si však může dovolit velké finanční náklady. Proč nevyzkoušet přírodní alternativu – domácí krém proti vráskám.

Mnoho aspektů pomáhá urychlovat proces stárnutí kůže a tvorbu vrásek. Patří mezi ně časté slunění, časté používání kosmetických přípravků, nezdravá strava, hormonální změny a celá řada dalších faktorů. To vše je důvodem ztráty elasticity kůže. Tento domácí přípravek může pomoci hydratovat pokožku, zbavit nás tmavých kruhů pod očima nebo omezit výskyt akné.

Ingredience:

  • 1 šálek vody
  • 1 lžíce medu
  • 3 lžíce rýže
  • 1 lžíce mléka

Rýži nasypeme do vody, přivedeme k varu a povaříme asi 3 minuty, necháme vychladnout a scedíme. Přidáme teplé mléko a med a vytvoříme směs, kterou naneseme na umytý obličej jako masku, vmasírováváme do pokožky krouživými pohyby, necháme působit 15 minut. Následně řádně opláchneme. Masku používáme jednou týdně.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button