Babské radyOstatní

Jak se zbavit stresu a být pořád dobře naladěni?

Mnoho lidí trápí tahle otázka. V dnešní uspěchané době není nic neobvyklého, že se člověk vrátí z práce vyčerpaný, podrážděný a nešťastný, protože je mu jasné, že zítra ho čeká zase to samé. Tak s tím něco začněme dělat – řešení je blíž, než si myslíte. A ne – uklidňující prášky to opravdu nejsou!

Negativní energie, kterou si totiž přinášíte domů, tam zůstává, ikdyž z Vás již dávno vyprchala. A proto je tady filozofie Feng Shui, která dokáže vyčistit Váš dům či byt od nepříjemných vlivů a proměnit Váš domov v oázu klidu – a my Vám ukážeme, jak na to.

Vše je ve Vaši moci a je to jednodušší, než byste vůbec čekali. Energie Feng Shui je celosvětově uznávaná jako symbol blahobytu, hojnosti, pozitivnímu životu a lehkosti. Enerii můžete využít pokaždé, když se začínáte cítit v tenzi či když máte negativní myšlenky. Pokud totiž budete mít pozitivní energii Vy, bude potom pozitivní energie i všude ve Vašem domě.

Ale ono to není vždycky tak jednoduché se z ničeho nic dostat ze špatné nálady, ale my Vám rádi poradíme, jak na to:

Provoňte svůj dům šalvějí

Nezáleží na tom, či si pořídíte vonný olejíček či si v každém pokoji zavěsíte tuhle sušenou bylinu. O šalvěji se totiž říká, že vyhání z domu vše špatné a má očistné účinky. Stačí zapálit jednu snítku, jejím kouřem protáhnout dům a veškerá negativní energie je pryč.

Pozor na prach

Ač je to k nevíře, je to i ten nevýznamný, skoro neviditelný prach, do kterého se dokáže usadit veškerá špatná energie, kterou domů přinesete. Proto na to myslete a utírejte každý den volné plochy, kde se prach kupí. Nejlépe je použít ekologicky šetrnou utěrku z mikrovlákna. Ne nadarmo se říká – čistý dům = čistá mysl.

Myslete na to, co chcete

Musíte přesvědčit svůj centrální systém těla – svůj mozek o tom, že chcete, aby byla všude kolem Vás pozitivní energie a Vy jste se cítila dobře. Pořád si t v mysli opakujte a uvidíte, že po nějakém čase to začne fungovat. Stačí jenom vědět, jak na to – a hlavně chtít! Zakažte si všechno negativní a buďte jen tím, co chcete být.

Vyčistěte si gauč

Možná ti zná banálně, ale pohovka je místo, které je znakem odpočinku a většina z nás po příchodu z práce padne na gauč a alespoň chvíli relaxuje. A určitě je pro nás všechny příjemnější lehnout si do čistého prostředí, kde nemusíme dýchat usazený prach. Stejně tak je třeba vytřepat polštáře, protože ty míváme většinou u obličeje a proto by měly být co nejčistší.

Rozprouděte energii

Je všeobecně známo, že veškerá energie se lokalizuje do rohů místností a tam zůstává do té doby, než ji někdo „nevyžne“. A ten někdo byste měli být rozhodně Vy! Ale jak n to? Jak energii uvolnit? Řešení je více, než jednoduché. Stačí s do každého rohu postavit a pořádně zatleskat. Tím energii krásně uvolní do celého prostoru, kde ji mohou vnímat i ostatní členové Vaší rodiny.

Buďte vděční

To nejdůležitější je třeba nechat si na konec. Energie se Vám ráda oddá, když „uvidí“ Vaši vděčnost. Buďte pokorní a poděkujte, buď nahlas či jen tak v duchu, energie dokáže vnímat veškeré signály. Poděkujte za vše, co se Vám ten den podařilo či z čeho jste měli radost. Může to být třeba jen maličkost, ale pro Vás znamená hodně. Popřípadě napište svůj vděk na papír a položte do centra místnosti, ve které trávíte nejvíce času. I tam se bude energie vstřebávat a Vy budete konečně šťastná a spokojená.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button