PrevenceZdraví

Jaký potenciál nabízí Anona ostnitá?

V současné době se začínají objevovat potravinové doplňky a graviola (anona ostnitá) tomu není výjimkou, konkrétně tedy její usušené části rostliny. Než se dostaneme k účinkům, pojďme si říci něco o graviole. Je to v podstatě strom, který pochází z Jižní Ameriky a dorůstá do výšky až deseti metrů.

Zelené listy neopadávají a plody mají nakyslou dužninu – z těch se vyrábí různé šťávy a džusy. V alternativní medicíně se využívají všechny její části. Je známá již z předkolumbovské éry, kdy byly její léčivé účinky předávány z generace na generaci.

Usušené listy nebo extrakt v kapslích z gravioly (anony ostnité) můžete koupit v našem internetovém obchodě pod tímto odkazem.

Vychytá vše špatné, co jste za život napáchali

Anona Graviola pomáhá tlumit dopady špatného životního prostředí na organismus, tím nastolí jeho rovnováhu. Pokud jste se tedy doposud nestravovali zdravě, anona dokáže do jisté míry pozitivně ovlivnit i následky zhoršeného životního stylu. Posiluje obranyschopnost organismu a blahodárně působí na psychiku, zlepšuje rovněž kvalitu života.

Její použití je v našem případě velmi jednoduché. Usušená Anona ostnitá v množství cca 1 – 2 lžic se zalije 700 ml studené vody, krátce povaří a tekutina scedí. Stačí jen 3x denně vypít sklenku.

Prosadí se graviola v léčbě rakoviny?

Víte o tom, že graviola a její účinky prochází navíc i různými studiemi, které se týkají rakoviny? Pokud tomu bude tak, co její vlastnosti nasvědčují, mohla by znamenat i průlomovou léčbu u lidí s touto zákeřnou chorobou. Obsahuje totiž látky (annocenové acetogeniny), jejichž účinky mají selektivní schopnosti zabít nádorové buňky se zachováním potenciálu buněk zdravých.

Tím však blahodárné účinky gravioly nekončí. Snižuje krevní tlak, ale v případě trvalé farmakoterapie by mohla účinek léků ještě posílit, na to pozor. Mezi další poznatky o této rostlině spadá i snižování hladiny špatného cholesterolu a krevního cukru. Graviola upravuje také zažívací potíže a zlepšuje vitalitu organismu.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button