Babské radyKrásaPřírodní léčba

Jednoduchá cesta k vysněné lví hřívě – dejte sbohem lupům i roztřepeným konečkům

Sníte o nádherných, zdravých a bohatých vlasech, které by byly skutečnou korunou vaší krásy? Známe jednoduchý recept!

Nimbový olej je jedním z nejúžasnějších darů přírody. Nabízí nepřekonatelné zdravotní i kosmetické účinky, které nepřekoná ani drahá kosmetika. Získává se lisováním plodů, které rostou na nimbovém stromě.

Ty rostou v různých částech Asie a jsou tradičně využívány v ajurvédské medicíně jako účinný prostředek na řadu obtíží. V poslední době byly však odhaleny i skvělé účinky na stav pleti a vlasů.

Chrání pokožku a bojuje proti stárnutí

Obsahuje velké množství antioxidačních látek, které pleť chrání před poškozením. Pleti také dodává pružnost a zmírňuje projevy stárnutí. Podobně dokáže bojovat i se zánětlivými projevy na kůži ve formě akné a jiných potíží. Dokonce při pravidelném používání odstraňuje jizvy a pleť hezky vyhlazuje.

Bojuje s plísní

Plísňové infekce zejména nehtů jsou běžné hlavně u lidí, kteří pravidelně sportují nebo plavou. Je mnohem účinnější než drahé plísňové krémy a navíc působí i preventivně, takže zabraňuje opětovnému návratu obtíží.

Odstraňuje nežádoucí pigmentaci

Nimbový olej udržuje produkci melaninu na uzdě. Zabraňuje nehezkému tmavnutí pleti, které se objevuje zvláště v pokročilejším věku nebo po nadměrném slunění.

Zdravé vlasy

Už týdenní aplikace nimbového oleje dokáže zázraky! Vmasírujte jej do pokožky hlavy a nechte působit přes noc. Účinek zvýšíte, pokud si vlasy ještě zabalíte do ručníku. Takto si ideálně poradíte s lupy a jinými problémy vlasové pokožky. Pokud potřebujete pomoci s roztřepenými konečky, aplikujte nimbový olej přímo na ně.

 

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button