KrásaRady a tipy

Jednoduchý recept, jak získat trvale rovné vlasy

Můžeme se vsadit, že každá žena sní o lesklých, hladkých a pevných vlasech. Pár let zpět byla móda zřejmě v loknách, ale teď jsou rovné vlasy milované a uznávané všemi generacemi žen.

Pokud chcete získat rovné vlasy na trvalo, poslouží vám k tomu naše domácí procedura. Ač je tato maska velmi účinná, nedoporučuje se užívat déle, než jeden rok. Vlasy by poté šly hůře upravovat a mohla byste mít roztřepené konečky. Nicméně rok stačí k tomu, aby si vlasy na proceduru zvykly a maska jim neuškodila. Když tedy nepřekročíte naše doporučení, maska vám bude rozhodně k užitku.

Když si vlasy rovnáte pomocí žehličky, je to mnohem horší! Není nad přirozenou cestu, která je rychlá a nenáročná na přípravu, byť mohou být ingredience dražší.

Hlavní surovinou je tu totiž kokosové mléko a běžné suroviny, které najdete ve své kuchyni. Jedná se o nejefektivnější masku na vlasy, kterou budete velmi rádi používat. Je také osvěžující!

Maska má 2 schopnosti:

  • Vyrovnává do rovna kudrnaté vlasy
  • Rovným vlasům prospívá leskem, sílou a zdravým vzhledem

Složení:

  • 1 hrnek kokosového mléka
  • 1 citrón a šťáva z něj
  • 2 lžíce olivového oleje
  • 3 lžíce kukuřičného škrobu

Postup:

Nejprve smíchejte v misce citrónovou šťávu s kukuřičným škrobem. Směs dejte na kamna v nějakém kastrolu a přidejte kokosové mléko s olivovým olejem. Vařte na středním plameni do krémové konzistence. Je to dobře vidět na přiloženém videu. Stačí se na něj podívat a postupovat podle jednoduchých pokynů. Masku naneste na vlasy, na hlavu si nasaďte koupací čepici nebo mikrotenovou fólii a navrch hlavy přiložte ještě nahřátý ručník. Nechte 1 – 2 hodiny působit, poté vlasy umyjte obvyklým způsobem, použijte také kondicionér.

Kouzlo vlasové masky spočívá v tom, že vlasy budou lesklé a rovné. Je to snadné, úžasné a efektivní!

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button