Jídlo

Krabičková strava je branou ke zdravé životosprávě

Zdravé stravování je jednou z nedílných součástí zdravého způsobu života. Zdravě hubnout lze různými způsoby, mezi něž patří i dietní programy. Jistě jste již zaregistrovali novinku v této oblasti, kterou je krabičková strava. V médiích ji často vychvalují známé a populární osobnosti, které mají problém s nadváhou.

Krabičková strava ovšem není pouze pro celebrity. Může se připojit kdokoliv, kdo má zájem zdravě žít, zdravě se stravovat a udržet si optimální tělesnou váhu. Stačí se přihlásit do programu, díky portálu www.zdravestravovani.cz a nechat si dovážet zdravá jídla v krabičkách.

Co je krabičková strava?

Jídlo je velice chutné a zároveň i syté. Každý den si můžete nechat přivézt domů či do zaměstnání celkem pět porcí čerstvého jídla, které je připraveno podle zásad zdravého a vyváženého jídelníčku. Ten sestavuje nutriční specialistka z lékařské fakulty Masarykovy university, obor výživa člověka, takže se není třeba vůbec obávat, že by vám chyběly některé pro tělo důležité látky. Naopak budete využívat program zdravého stravování pro dietu, hodnotnou stravu i aktivní život. Výhodou je, že si můžete vybrat z několika programů podle svých vlastních potřeb.

O jaké programy se jedná?

  • Program pro každý den je určen pro každého, kdo se chce stravovat zdravě a trpí nadváhou, kterou chce snížit bez drastického hladovění. Je vhodný pro rychlou dietu i dlouhodobé stravování a využívá surovin, jako libové maso, uzeniny s vysokým podílem masa, sýry s nízkým obsahem tuků. Recepty jsou z tuzemské i světové kuchyně. Od května do října je možné využít nabídky lehčího jídla v podobě obědových salátů. Zelenina je z českých farem, k tomu potřebné bílkoviny v mase a luštěninách a také nezbytné oříšky, semínka a ovoce
  • Program pro každý den s upraveným jídelníčkem:
    • pro vegetariány jsou připravena jídla z tofu a sóji, pastináku, lilku a dalších obilovin a zeleniny, ale podle přání i z ryb
    • pro kojící matky
    • pro pacienty s intolerancí na mléčné výrobky
  • Program pro sport je určen pro každého, kdo chodí do posilovny, jezdí na kole, běhá nebo provozuje na amatérské úrovni jiný sport. Správná výživa a regenerace je důležitá pro růst svalové hmoty a zároveň shazování přebytečných kil. Tato krabičková dieta obsahuje libové maso, mléčné výrobky se sníženým obsahem tuku a komplexní sacharidy v podobě celozrnných výrobků, brambor, luštěnin a rýže
  • Speciální detoxikační program poskytuje potřebné vitamíny, minerály, vlákniny a antioxidanty. To vše je v čerstvé zelenině a ovoci, semínkách, oříšcích a vejcích. Pro dostatečnou pestrost dostanete v závěru týdne rybu.

U všech programů si můžete požádat o bezplatné nahrazení jednoduchých cukrů umělými sladidly. Pokud by vám některé potraviny nechutnaly, je možné požádat u úpravu jídelníčku podle vašich potřeb a chutí. Vybrat si můžete také z variant programů, a objednat si buď celodenní program, nebo pouze dopolední (snídaně, svačina, oběd), nebo dokonce pouze večeři. Balíček jídel je doručován na vámi uvedenou adresu, při převozu je chlazen a po stržení fólie si jídlo můžete ohřát v mikrovlnce. Výběr si můžete usnadnit prohlídkou jídel ve fotogalerii.

Více ZDE.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button