JídloRady a tipy

Nápoj před spaním, který vás zbaví všeho, co jste přes den snědli

Tento zdravý domácí nápoj odstraní vše, co jste během dne snědli. Stačí, když jej vypijete před spaním. Pomáhá totiž zrychlovat metabolismus, očistí tělo od škodlivých toxinů a díky tomu „mizí tuk“, zejména z oblasti břicha. Tento tuk je spojen hned s několika zdravotními riziky, především je to diabetes, vysoký krevní tlak a kardiovaskulární onemocnění. Chcete – li se jich zbavit, začněte cvičit a jíst zdravé potraviny.

Suroviny pro přípravu nápoje

  • 1 citron
  • hrst petržele
  • 1 lžíce strouhaného zázvoru
  • 1 lžička octa
  • 1 celá skořice nebo 1 lžička skořice
  • půl litru vody

Příprava je velice jednoduchá –  všechny suroviny rozmixujte a vzniklý nápoj vypijte před spaním.

Zdravotní výhody petržele

Petržel je vynikající antioxidant, obsahuje flavonoidy a éterické oleje. Je vynikající pro podporu správné činnosti ledvin a močového měchýře. Funguje jako přírodní diuretikum – odstraňuje přebytečnou vodu z těla. Pomáhá v boji s kyselinou močovou. Je vhodná v boji proti stresu. Pomáhá pročistit krev

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button