Přírodní léčbaZdraví

Nápoj ze šesti druhů ovoce, který zatočí s toxiny i tuky

Tušíte jaký orgán vám v těle zajišťuje očistu? Jsou to játra! Ale i ty potřebují čas od času pomoci – a ideálně tímto skvělým nápojem.

Ať má život šťávu

Očista jater není jednoduchým procesem, musí se k ní přistupovat citlivě a přesto účinně. Musíme tělu dodat lehce stravitelné živiny. Nepotřebujeme totiž, aby bylo tělo zatěžováno urputným trávením, ale určitě je nutné zachovat vyvážený poměr vitamínů, minerálů a elektrolytů. Toho docílíme právě konzumací ovocných a zeleninových šťáv.

Šťáva k očistě jater

Ingredience:

  • 3 mrkve
  • 1 červená řepa
  • 2 červená jablka
  • 6 listů kadeřávku
  • cca 1,5 cm kořene zázvoru
  • 1/2 oloupaného citronu

Postup:

Všechny ingredience vložte do odšťavňovače. Nápoj promíchejte lžící. Můžete doplnit ledem a okamžitě podávejte. Chutná výborně!

Proč právě tyto ingredience

Červená řepa a mrkev mají neobyčejně vysoký obsah flavonoidů a vitamínu A. Tyto látky velmi úspěšně stimulují funkci jater.

Jablka mají skvělou čisticí schopnost. Výborně pomáhají odvádět z těla toxiny.

Kadeřávek umí neutralizovat jedovaté kovy, chemikálie a pesticidy a pomáhá je odvádět z těla ven.

Zázvor zase neutralizuje kyselé prostředí ve střevech a zabraňuje plynatosti a zácpě. Pomůže lépe trávit a lépe odvádět z těla toxiny.

Citron umí díky vysokému obsahu vitamínu C stimulovat činnost jater a podporuje přirozenou obranyschopnost organismu.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button