Babské radyPřírodní léčbaReceptyZdraví

Tento nápoj zlepšuje zrak a odstraňuje tuk z jater

Sedavý životní styl představuje velké riziko pro naše zdraví, neboť je typickým předpokladem vzniku mnoha chorob – od rakoviny až po cukrovku, infarkt nebo mrtvici.

Jak snížit riziko vzniku nemocí

Lékaři tvrdí, že existují způsoby jak si i při sedavém zaměstnání pomoci a nedopustit, aby v našem těle propukly choroby, které bude muset řešit odborník. Mezi jednoduché cesty samozřejmě patří změna životního stylu, více pohybu, zdravá strava, eliminace alkoholu či kouření.

Pro mnohé z nás je to ale nemožné – kvůli práci, nedostatku času apod. Existuje však i jiný způsob. Zdraví lze podpořit konzumací zdravých nápojů. Jeden takový vám dnes představíme.

Recept na nápoj pro lepší zrak a čistá játra

Ingredience:

  • 2 středně velkou řepu
  • 2 mrkve
  • 4 pomeranče

Postup:

Nejprve očistěte červenou řepu a mrkve, pomeranče oloupejte. Všechny suroviny poté vložte do odšťavňovače a počkejte si na čerstvou šťávu. Pokud nemáte odšťavňovač, lze použít mixér a přidat trochu vody.

Užívání a účinky:

Tento džus pijte jedenkrát denně na lačný žaludek, nejlépe tedy ráno hned po probuzení. Tento džus užívejte alespoň 14 dní.

Červená řepa je nesmírně bohatá na antioxidanty, takže má úžasné účinky na očištění organismu, zejména jater. Kromě toho má pozitivní účinky na zrak a zlepšuje cirkulaci krve, podporuje funkci mozku a reguluje krevní tlak.

Mrkev je jak známo extrémně prospěšná pro zrak a společně s pomerančem obsahuje i řadu antioxidantů a vitamínů, zejména vitamínu C.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button