Jídlo

Nedržte hladovku: Tato kombinovaná vodní dieta je účinnější!

S touto účinnou dietou můžete zhubnout až 1 kg denně. Z dlouhodobého hlediska však není přijatelná, jelikož by tělo postrádalo řadu cenných složek, ale pro krátkodobé účely jí rozhodně doporučujeme! Jednou týdně rozhodně neublíží, naopak prospěje, protože se krásně pročistíte.

Snídaně

Vypijte jednu sklenici vody, zeleného čaje nebo přírodní šťávy. Můžete přitom sníst tolik ovoce, kolik chcete.

Mezi snídaní a obědem

Zasyťte se pitím přírodních šťáv, zeleného čaje a vody. Jezte dostatek sezónního ovoce v závislosti na ročním období. Jde zejména o ovoce plné vody: jaro/léto – meloun, podzim/zima – hrozny a citrusové plody.

Oběd

Před obědem vypijte sklenici vody a po obědě šálek zeleného čaje. Na oběd nešetřete se zeleninou.

vodníMůžete si z ní připravit „fresh“ salát plný vitamínů a zajímavých chutí. Olej, citrón a koření jsou povolené ingredience. K úbytku váhy slouží olivy, chřest, artyčoky, celer, salát, mrkev, papriky, okurky, cibule, kukuřice, sója, rajčata atd.

Svačina

Více na další stánce (viz výše).

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

1 2Následující stránka
Štítky

Makawiel

Moje zdraví mi není lhostejné, proto sleduji trendy v oblasti péče a to nejen o zdraví fyzické, ale i duševní. Snažím se získávat nové informace a sleduji nové trendy v oblasti zdravého životního stylu. Velmi ráda zkouším nové recepty a nechávám se inspirovat novými návody a radami.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button