Jídlo

Nedržte hladovku: Tato kombinovaná vodní dieta je účinnější!

Vypijte velkou sklenici vody, zeleného čaje nebo přírodního džusu. Také byste měli vypít sklenici mléka či řidšího jogurtu. Náhradní variantou je 30 gramů nízkotučného sýra.

Večeře

Opakujte stejný postup pitného režimu jako na oběd (před večeří vypijte sklenici vody a po večeři šálek zeleného čaje).

vodníK večeři můžete sníst 100 gramů masa (kuřecí, telecí) nebo 150 gramů ryb. Další možností je 1 vejce, ovoce a zelenina.

Shrnutí

Nezapomeňte na to, že vodní dietu nelze praktikovat každý den, protože způsobuje nerovnováhu v organismu. Nejlepší způsob, jak používat vodní dietu, je každý druhý den, ale ne příliš dlouho, jen někdy.

Denně je potřeba vypít alespoň 8 sklenic vody. Tento dietní plán by měl být bohatý na potraviny, které obsahují vysoké množství tekutiny – např. čerstvé a syrové ovoce, zeleninu.

Kdo již teď ví, že má nějaký zdravotní problém, měl by se o této dietě poradit se svým lékařem.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Předchozí stránka 1 2
Štítky

Jana Novotná

Moje zdraví mi není lhostejné, proto sleduji trendy v oblasti péče a to nejen o zdraví fyzické, ale i duševní. Snažím se získávat nové informace a sleduji nové trendy v oblasti zdravého životního stylu. Velmi ráda zkouším nové recepty a nechávám se inspirovat novými návody a radami.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button