Rady a tipyZdraví

Nemůžete vstát ráno z postele? Vyzkoušejte tento lék!

Jste také ten případ? Bolí vás po ránu kolena a kotníky, že se sotva postavíte na nohy? Možná není jediným řešením brát protizánětlivé léky od lékaře. Artritidu je možné léčit i pomocí přírodních léčiv. Symptomy můžete odstranit zrovna tak!

Tento lék, který vám za chvíli představíme, můžete užívat vnitřně i na vnější aplikaci. Stačí mít doma jeden středně velký lilek.

Budete potřebovat následující ingredience:

  • středně velký lilek
  • 1 litr vody

lilekLilek umyjte a nakrájejte na plátky. Vložte do hrnce s vroucí vodou a nechte namočené v horké vodě, dokud nepřijme teplotu místnosti. 750 ml uložte do lednice a zbývajících 250 ml využijte k externí aplikaci. Na zevní použití smíchejte výše určené množství s 50 ml olivového oleje. Rovněž uskladněte do lednice.

Jak na vnitřní užívání:

  • 250 ml ráno na lačný žaludek
  • 250 ml v době oběda
  • 250 ml večer

Jak na vnější užívání:

Aplikujte na postiženou oblast předtím, než jdete spát. Směs vtírejte do kůže a poté na ní složte čistou bavlněnou tkaninu, aby kloub nebo koleno byly v teple. Po třech týdnech budete ohromeni výsledky.

Zdroj

 

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button