Babské radyKrása

Nevzhledné chloupky na obličeji? Už nikdy víc

Mnohé ženy se potýkají s nepříjemným ochlupením na obličeji. Často nevědí jak se ho zbavit a čím více se snaží, tím horší je situace. Poradíme vám úžasný způsob, jak s nimi zatočit jednou pro vždy!

Vosk, odbarvování nebo chemické procedury? To vše stojí peníze a často tyto metody ani nepomáhají nebo jsou nebezpečné pro naše zdraví. Existuje však přírodní řešení tohoto problému, které v Asii používají již léta.

Trvalé odstranění chloupků

Jedná se o úžasný recept, který je nejen stoprocentně účinný v boji proti chloupků, ale je také citlivý k pokožce a hezky ji vyhladí a rozzáří.

Ingredience

  • 1 polévkovou lžíci ovesné kaše
  • 2 polévkové lžíce čerstvě vymačkané citronové šťávy
  • 2 polévkové lžíce medu

Příprava a aplikace

Všechny ingredience smíchejte tak, aby vznikla hutná a homogenní směs. Směs aplikujte na všechna místa, kde máte nevzhledné chloupky. Nechte působit 15 minut a poté pořádně opláchněte vlažnou vodou. Poté pleť ošetřete krémem. Používejte 2x – 3x týdně. Po měsíci by měly chloupky kompletně zmizet.

U tmavších a silnějších chloupků může procedura trvat déle. Nepoužívejte ji však déle než 2 měsíce v kuse. Všechny ingredience jsou docela silné, a proto by mohly pleť lehce podráždit.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

omentářů

  1. Dobrý den, chci se zeptat jestli to někomu doopravdy zabralo? Přece jen se chci před vyzkoušenim ujistit😅

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button