Přírodní léčbaZdraví

Očista lymfatického systému za jedinný den! Zmizí otoky končetin, únava, celulitida, imunitní onemocnění a další nemoci

Lymfatický systém je síť orgánů a tkání, které se skládají z lymfatických uzlin a lymfy. Mandle, slezina a brzlík jsou součástí lymfatického systému. Lymfatický systém nese toxiny z těla a hraje zásadní roli v našem zdraví. Nejčastějšími důsledky špatné funkce lymfatického systému jsou otoky, pocit únavy, celulitida, různé poruchy funkce imunitního systému a další. Z tohoto důvodu je velmi důležité čistit lymfatický systém pravidelně.

Níže jsou uvedeny pokyny, jak provádět čištění lymfy.

Příprava na vyčištění lymfy

Stravujte se na čajích, ovoci a zelenině.

POZNÁMKA: Všechny složky musí být ORGANICKÉ.

Byliny pro váš čaj: kořen lopuchu, kořen pampelišky, svízel přítula, echinacea, vodilka kanadská, kopřiva, myrha, petržel, šťovík kadeřavý. Můžete kombinovat některé z nich, abyste si vyrobili svůj vlastní čaj nebo si kupte v obchodě předem smíchaný čaj pro lymfocyty.

Plody, ze kterých by jste si měli po čas očisty dělat ovocné nebo zeleninové džusy:

Ovoce: Citrony, grapefruity, pomeranče, hrozny a jablka.

Zelenina: Kale, zelená zelenina, červená řepa, pampeliška, ředkvička, brokolice, mrkev, avokádo, zelený salát.

Budete také potřebovat odšťavňovač nebo mixér.

Asi týden před očistou postupně odstraňte mastné a zpracované potraviny. Jezte více zeleniny a zajistěte, aby se vaše střevo pohybovalo správně (v případě potřeby můžete užívat přírodní projímadlo).

Lymfatické vyčištění

Ráno: Po probuzení vypijte citronovou vodu.(3dcl vody smíchané se šťávou z půlky citronu)

Můžete si dát ovocný džus, ale z čerstvého ovoce. Také spirulina nebo chlorella je dobrou ranní volbou.

V polovině rána: Vypijte další sklenici čerstvého džusu a přidáme 1 polévkovou lžíci lněného oleje nebo mletého lněného semínka.

Oběd: Vychutnejte si syrový zeleninový salát z výše uvedených možností. Ochuťte svůj salát posypem lněných semen, čtvrtinou avokáda, bylinkami nebo citronovou šťávou.

Odpoledne: Vypijte sklenici zeleninového džusu.

Večeře: Namíchejte další syrový zeleninový salát a sklenici zeleninové šťávy. Jezte nejpozději do 18:00.

Po celý den: Pijte čaj mezi jídly a džusy podle potřeby, až 6 šálků. Hydratujte se pitím vody po celý den.

Po vyčištění

Ujistěte se, že nejíte po čtyřech dnech po vyčištění potravu s vysokým obsahem oleje, smažených jídel, zpracovaných potravin a dalších chemických koktejlů. Pro lepší zdraví by jste se měli zavazát, že snížíte svůj celkový příjem těchto potravin.

Chcete-li zachovat zdraví vašeho lymfatického systému, zopakujte toto čištění 1-2 krát za rok. Pokud máte špatnou stravu nebo nízkou aktivitu, je dobré čistit ještě častěji.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button