Rady a tipy

S tímto návodem si vyčistíte plíce za 3 dny, jako byste nikdy nekouřili – povinné pro kuřáky

Nejen kuřáci mají problém s plícemi, s ovzduším dneška začínají mít dokonce i děti rakovinu plic nebo problémy s dýcháním. Takže i když je tento návod mířen čistě na kuřáky, pomůže rozhodně všem. To, že je pasivní kouření stejně nebezpečné, jako to normální, se neříká jen tak.

Tento návod vyčistí vaše plíce plné toxinů za pouhé tři dny! Je důležité pamatovat na to, že dva dny před použitím je nutné se vyhnout všem mléčným výrobkům. Ty by totiž mohly zpomalit léčení plic. Před svým prvním dnem léčby se také doporučuje vypití jednoho šálku vašeho oblíbeného bylinkové čaje.

Tímto návodem si vyčistíte plíce i od několikaletého kouření:

  • 1. Ráno, ještě předtím, než se nasnídáte, vymačkejte si dva citróny do 300 ml vody a vypijte ji.
  • 2. Kdykoli přes den vypijte 300 ml grapefruitového nebo ananasového džusu (pokud vám grapefruit nechutná). Můžete také použít minerální vodu k doladění chuti. Tato ovoce jsou bohaté na antioxidanty, které pomáhají vyčistit plíce
  • 3. Mezi snídaní a obědem se napijte 300 ml mrkvového extraktu. Mrkev značně ovlivňuje krevní alkalizaci, což v našem případě opět znamená výpomoc při čištění plic.
  • 4. K obědu vypijte 400 ml džusu, který obsahuje velké množství draslíku. Můžete jej jednoduše udělat z jídel jako řepa, rajčata, petržel, fíky nebo mandle.
  • 5. Ještě předtím, než půjdete spát vypijte 400 ml brusinkového džusu. Brusinky pomáhají zejména ve vypořádání se s bakteriemi v plicích.
  • 6. Je také důležité si dát každý den během detoxu horkou minimálně 20 minutovou koupel. To vám pomůže dostat toxiny z těla.
  • 7. Můžete také vyzkoušet eukalyptový olej. Přidejte 5-10 kapek eukalyptu do hrnce s horkou vodou, dejte nad něj svou hlavu a inhalujte dokud voda nevychladne.

Jestli máte mezi svými známými zapřísáhlé kuřáky, kteří ani přes nebezpečí cigaret nechtějí přestat kouřit, pošlete jim tento návod. Díky němu by se mělo jejich plicím nepřestavitelně ulevit.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button