KrásaRady a tipy

Přírodní alternativa botoxu, která se skládá pouze ze 3 ingrediencí

Postupem času se u každého z nás projevují na pleti první příznaky stárnutí a únavy. Namísto nákupu drahých krémů a mastí, zaručujících ne vždy viditelný úspěch, vyzkoušejte vlastní domácí masku z přírodních ingrediencí.

Pouze 3 složky

Všechny tři použité ingredience jsou cenově přijatelné a seženete je v každém obchodě. První výsledky byste měli vidět po třech použitích. Přírodní botox neobsahuje nic, co by vaší pleti mohlo ublížit, ba naopak. Vyzkoušejte ho i vy.

Ingredience:

  • 1 lžíce kukuřičného škrobu
  • 5 lžic čerstvě vymačkané mrkvové šťávy
  • 1 lžíce zakysané smetany
  • voda

Příprava:

Připravte si sklenici do poloviny naplněnou vodou v níž rozmícháte kukuřičný škrob. Přiveďte vodu se škrobem k varu a přidejte ještě 100 ml vody. Vařte na mírném plameni, dokud směs nezhoustne. Poté směs sundejte z plamene a nechte vychladit. Následně přidejte čerstvě vymačkanou mrkvovou šťávu a zakysanou smetanu. Celou směs dobře promíchejte.

Použitíwhipped-cream-354174_960_720

Tuto masku, která zaručí účinky, jaké zažívá vaše pleť po botoxu, naneste na předem vyčištěný obličej. Zde nechte 25-30 minut působit. Po této době masku umyjte teplou vodou a naneste výživný krém. Masku můžete skladovat v lednici. Maska hydratuje vaši tvář a odstraňuje známky únavy a vrásky. Pokožka se díky této masce stává pružnější a jemnější.

Proč mrkev?

Mrkev účinně vyhlazuje naši pleť. Tušili jste to? Mrkev obsahuje selen, stopový prvek, který je vynikajícím antioxidantem, který pomáhá chránit organismus před nepříznivými vlivy okolí. Zároveň pomáhá odstraňovat vrásky a vyhlazuje pleť.

Proč zakysaná smetana?

Elixírem pro unavenou a uvadající šedivou pleť se stává zakysaná smetana. Obsahuje organickou kyselinu mléčnou, která zklidňuje pleť. Kyselina mléčná účinně hydratuje a zvyšuje vazbu vody k buňkám až o 300%. Podporuje také tvorbu kolagenu, tudíž pomáhá odstraňovat drobné vrásky, vyhlazuje pleť a pomáhá vám léčit drobné jizvičky. Mléčný tuk ve smetaně je podobný lanolínu, jeho molekuly jsou dostatečně malé a dokážou proniknout do vaší pokožky a ideálně ji promastit, zjemnit a zvláčnit. Mléčný tuk podporuje obnovu pokožky a může být i alternativou vazelíny.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button