Přírodní léčbaReceptyZdraví

První příznaky chřipky a nachlazení? Zkuste tuto zázračnou medovou směs! Léčí potíže rychleji než léky

Lidové léčitelství zná už od pradávna tzv. zlatou medovou směs a používá ji k léčbě mnoha zdravotních potíží. Zkuste ji i vy a uvidíte, jak vám udělá dobře. Návštěva lékaře se pro vás stane minulostí.

Velkou výhodou tohoto zázraky je to, že si proti ní nedokážou bakterie vyvinout rezistenci, a funguje proto daleko lépe než běžná antibiotika, která dřív nebo později přestanou účinkovat.

Med a kurkuma

Určitě už jste slyšeli o koření kurkuma, které je zajímavé nejen svou zářivě žlutou barvou, ale i celou řadou zdraví prospěšných účinků.

Využívá se zejména při léčbě bolestí všeho druhu, léčbě zánětů, revmatismu nebo dokonce i rakoviny. V kombinaci s medem pak dokáže dělat divy a stává se z ní jedno z nejsilnějších antibiotik vůbec.

Výhodou je, že na rozdíl od klasických přípravků z lékáren nemá směs kurkumy a medu žádné vedlejší účinky a především vůbec nezatěžuje střevní mikroflóru. Naopak pravidelná konzumace medu a kurkumy ještě zlepšuje trávení a podporuje množení správných střevních bakterií.

Až vás tedy za sychravého počasí zastihnout první příznaky nachlazení, neváhejte sáhnout po tomto zlatém léku.

Ingredience:

  • 100 g medu
  • 1 vrchovatá lžíce kurkumy v prášku

Příprava:

  1. Med a kurkumu dobře promícháme v misce.
  2. Směs následně skladujeme v dobře těsnící nádobě při pokojové teplotě.

Při pocitech nachlazení nebo chřipce, používejte tuto směs alespoň 3 dny a určitě zaznamenáte výrazné zlepšení vašeho stavu.

Chřipkou to nekončí

Kromě výše zmíněných zdravotních problémů lze tuto zlatou směs použít i k léčbě mnoha dalších neduhů.

  • hemofilie
  • vysoký krevní tlak
  • vysoký krevní cukr
  • atritida

A mnohé další! Dejte šanci přírodě a nechte ji udělat s vaším tělem zázraky!

 

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button