JídloRady a tipy

Radikální očista střev: Nejúčinnější prevence na všechny nemoci!

Když očistit své tělo, tak způsobem, po kterém v něm nezůstanou žádné zbytečné toxiny navíc. Ujistěte se, že na váš organismus nezaútočí žádná nemoc. Velké množství toxinů je pro tělo nebezpečnou skrytou hrozbou a očista, kterou si představíme, vám pomůže jejich množství radikálně eliminovat.

Účinná očista střev

Victoria Semenov, expert v přírodním léčitelství, odhaluje recept na radikální očistu střev: 

Vezměte 0,5 kg čerstvé mrkve a stejné množství syrové červené řepy. Zeleninu na jemno nakrájejte a dejte do nepoškozeného smaltovaného hrnce. Směs zalijte vařící vodou tak, aby vodní hladina dosahovala cca 2 prsty nad zeleninu. Pak přidejte jednu hrst nasekaných sušených meruněk a rozinek. Hrnec dejte na plotnu a zahřívejte ho tak dlouho, dokud se voda nezačne vařit.

Když se voda začne vařit, okamžitě odstavte hrnec s vodou z plotny a přidejte do něj lžíci medu. Směs zakryjte a po dobu 12 hodin ji nechte stát na chladném místě. Následně tekutinu přeceďte a slijte ji do nádoby. Z této směsi pijte půl šálku třikrát denně. Očista střev s použitím tohoto nápoje trvá jeden měsíc. Nápoj skladujte v lednici, aby se vám nezkazil.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button