HubnutíReceptyZdraví

Řekněte sbohem tuku na řiše – tento nápoj s ním zatočí jednou pro vždy

Nejčastější příčinnou břišního tuku jsou pomalá a líná střeva, která neefektivně tráví přijatou potravu a špatně odvádějí nečistoty z těla.

Existuje však jednoduché řešení, jak s tímto zdravotním i estetickým problémem zatočit jednou pro vždy! Problém vyřeší zdravý koktejl, který si každé ráno místo snídaně. Už za měsíc tak zmizí až 2 kila tuku v oblasti břicha.

Nejenže tedy zhubnete, ale zbavíte se i problému, který je příčinnou potíží se srdcem a cévami. Budete tedy zdravější a plni energie.

Recept je jednoduchý a budete potřebovat jen pár ingrediencí.

Zázračný nápoj proti tuku na břiše

Budete potřebovat:

  • sušené švestky
  • vodu
  • ovesné vločky
  • lněná semínka
  • kakao
  • kefír

Příprava:

Šest větších sušených švestek zalijeme 100 ml vroucí vody a necháme odstát asi 10 minut. V další misce smícháme 2 polévkové lžíce ovesných vloček, lžičku mletých lněných semínek a polévkovou lžíci kakaa. Přilijeme 300 ml kefíru a dobře promícháme.

Nadrobno nakrájíme švestky a pečlivě je promícháme s připravenou směsí. Přelijeme do uzavíratelné nádoby a necháme přes noc odpočívat.

Tento koktejl pijeme ráno na lačný žaludek. Je dost hutný a výživný, proto bez problému nahradí snídani. Pro lepší chuť můžete přidat i lžičku medu nebo javorového sirupu.

Nápoj efektivně kombinuje účinné složky, které pozitivně působí na stav trávící traktu a přispívají k jeho správnému fungování. Díky němu se tak zbavíte nadbytečného tuku na břiše o poznání rychleji.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button