Nezařazené

Skořicový nápoj, který vám pomůže zhubnout

I v letních dnech nás čekají chladné večeři a nepředvídatelné deště. Co lepšího si po příchodu domů, celý promrzlí dopřát, než chutný výluh ze skořice. Ten nejenže vaše tělo dokonale prohřeje, ale účinně pomáhá při hubnutí. Dopřejte si ho každý den a sami změny brzy pocítíte.

Chci být štíhlá!

Tuhle větu si v podvědomí přehrává každá žena a touží po štíhlé a dokonale tvarované postavě. Té nikdo z nás nedosáhne bez snahy, pohybu a kvalitní vyvážené stravy. Nesmyslné diety a drastické omezování vašemu tělu nijak neprospěje, ba naopak, pouze svému organismu uškodíte a způsobíte mu nejeden šok.

Objevte pomocníky

Pokud se snažíte zhubnout, sportujete a zdravě jíte, můžete svou snahu posunout o kousek dál s účinnými pomocníky, kteří nastartují váš metabolismus, zahřejí vaše tělo a pomohou vám k odstranění tuků z vašeho těla. Mezi ty patří například chilli, zázvor, kajenský pepř a skořice. Všechny tyto ingredience mají zahřívací schopnost a vaše tělo na ně reaguje zrychleným metabolismem. Pomohou vám zhubnout a zařadit je do stravy, je velice jednoduché. Stačí do míchaných vajíček přidat kajenský pepř, místo čaje si připravit výluh ze zázvoru, chilli můžete vsypat skoro do každého jídla a skořicí si obohaťte nakrájené jablko či ji přidejte do čaje.

Skořicový čajskořice

Vyzkoušejte skořicový čaj. Stačí, když přivedete 200 ml vody k varu, přidáte dvě lžíce mleté skořice nebo skořici celou. Směs po pár minutách sundejte z plotýnky a dejte vychladnout. Přidejte 2 lžičky medu a vychutnejte si skořicovou vůni a jemnou chuť skořice. Nápoj konzumujte každý den po dobu jednoho měsíce a sami na sobě brzy pocítíte a uvidíte první viditelné změny. Skořici si dopřávejte ráno, kdy účinně nastartuje váš organismus. Pro jemnější chuť můžete přidat i trochu mléka.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button