Babské radyPřírodní léčbaZdraví

Stres a nespavost? Tento lék umí pomoci

Hlavně v předvánočním shonu se často potýkáme s návalem stresu. Jsme vyčerpaní, unavení a přesto nemůžeme v noci pořádně spát. Tento lék je řešení a pomůže vám!

Nespavost je jednou z nejčastějších nemocí této generace. Jsme natolik unavení a přetížení, že náš organismus vlastně zapomněl jak relaxovat. Stále častěji jsme pod náporem stresu a tlaku, který nám nedovoluje navodit si pocity uvolnění a odpočinku. Tento stav je však velmi škodlivý a v konečném důsledku může vést až k naprostému vyčerpání organismu.

Místo nezdravých prášků na spaní vyzkoušejte tuto pradávnou čínskou techniku, která vám zaručí hluboký spánek do 10 minut. Zatočte s nespavostí a dopřejte si klidný a občerstvující spánek každou noc.

Co budete potřebovat?

  • sušená levandule
  • sušený kozlík lékařský
  • sušený heřmánek
  • mandarinková kůra

Jak na to?

Použijte jednu polévkovou lžíci každé z ingrediencí. Všechny smíchejte a zalijte šálkem vroucí vody.

Základní složkou je mandarinková kůra. Musí být čerstvá a z mandarinky, která není chemicky ošetřená.

Vypijte tento čaj vždy alespoň půl hodiny před tím, než půjdete spát. Směsice aromatických látek navozuje v organismu pocit uvolnění a relaxace a dává tělu signály, že je čas ke spánku.

Tradiční čínská medicína používá tento čaj již celá staletí k léčbě nespavosti a depresí. Vyzkoušejte ho i vy!

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button