Rady a tipyZdraví

Kouříte už delší dobu než 5 let? Tento recept vám pomůže s očistou plic

Kouření je velice nezdravý zlozvyk, který ubližuje nejen kuřákovi, ale také ostatním, kteří se s ním dostanou do styku. Pokud se vám ale stále nedaří přestat kouřit, vyzkoušejte alespoň náš tip, přírodní recept, který pročistí vaše plíce.

Recept na kašel a pročištění

Pokud kouříte delší dobu než 5 let, budete pravděpodobně trpět záněty dolních cest dýchacích, které doprovází hlučný kašel. I když by samozřejmě bylo nejlepším řešením přestat kouřit, tradiční babské léčitelství nabízí jednoduché řešení tohoto problému. Odvykat si od zlozvyku je vždy těžké a někteří lidé toho už nejsou schopní, proto vám přinášíme tento recept na malý zázrak. Lék, který vám pomůže od kašle a rovněž s čištěním plic.

Budete na něj potřebovat:

  • kouření400 g cibule
  • 1 litr vody
  • 400 g hnědého cukru
  • dvě čajové lžičky kurkumy
  • nastrouhaný kořen zázvoru

Jak na to?

Nejdříve dejte vodu do hrnce a přidejte hnědý cukr. Vodu s cukrem uveďte do varu. Následně přidejte oloupanou a nakrájenou cibuli a ztlumte plamen, přidejte nastrouhaný kořen zázvoru. Nakonec vsypte kurkumu. Když se směs začne vařit, znovu ztlumte teplotu. Nechte ji chvíli odstát a pak sporák vypněte. Počkejte než směs vychladne a dejte ji do skleněné nádoby. Ponechte ji jednu až dvě hodiny při pokojové teplotě a následně ji dejte do chladničky, zde ji můžete skladovat, dokud lék nespotřebujete.

quit-smoking

A jak lék užívat?

Každé ráno si na lačný žaludek dopřejte dvě lžíce léku a to samé opakujte ve večerních hodinách, dvě hodiny po večeři. Aktivní látky v léku, jakými jsou cibule, kurkuma a zázvor, bojují s problémy s dýchacím ústrojím. Kašel by se měl zlepšit a lék by měl prospívat vašemu dýchacímu systému. Nezanedbávejte své tělo a dopřejte mu alespoň malou očistu.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button