Přírodní léčbaZdraví

Tento lék si poradí s každou bolestí zad či nohou

Občas se zatuhlé nás potrápí zatuhlé svaly nebo bolavé nohy. Pokud se nejedná o pravidelný problém, dá se vcelku vydržet, ale když vás trápí dlouhodobě, jen těžko toužíte po něčem jiném než objevit skutečně fungující lék.

Je načase zapomenout na obavy a připravit se na dobré zprávy – takový lék skutečně existuje! Budete překvapeni jak moc vám změní život.

Navíc není drahý, suroviny jsou dostupné v každém supermarketu a jeho příprava netrvá dlouho.

Lék na bolesti zad a nohou

Připravte si:

  • 1 sušený fík
  • 1 sušenou meruňku
  • 5 sušených švestek

Postup:

  1. Ovoce si nadrobno nakrájejte a smíchejte.
  2. Můžete k němu přidat jogurt, med či jiné dochucovadlo.
  3. Jezte tuto směs každý večer před spaním po dobu alespoň 2 měsíců.

Účinky:

Tyto sušené plody obsahují zvláštní kombinaci účinných látek, které společně regenerují kloubní a a vazivovou tkáň. Síla tohoto léku spočívá právě v pravidelném dávkování a především správném poměru a kombinaci surovin.

Zlepšení můžete očekávat už po 1 měsíci léčby, ale pokud chcete dosáhnout trvalých výsledků, je třeba pokračovat v kůře alespoň 2 měsíce.

Při návratu potíží proces opakujte a nebo můžete tuto léčbu používat dlouhodobě jako prevenci. Po 2 měsících si vždy dejte měsíc pauzu a pak celý proces opakujte.

 

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button