Rady a tipyZdraví

Tento recept je opravdový zázrak: Zmírní vaše bolesti kloubů za jediný den

Bolestí kloubů trpí lidé po celém světě. Pokud trápí i vás a hledáte účinného pomocníka, který nebude obsahovat žádné nežádoucí příměsi, máme tu pro vás řešení. Je jím recept, který vám od bolesti ihned uleví a s pravidelným užíváním pomůže klouby také léčit.

Bolesti kloubů

Bolesti kloubů se nejčastěji vyskytují v oblasti kolen, ramen a loktů. Někteří lidé si myslí, že tato bolest vzniká v důsledku stárnutí. Existuje však velká řada mladých lidí, kteří trpí bolestí kloubů a třeba mezi ně patříte i vy. Proces stárnutí tedy není jediným důvodem bolesti kloubů. K bolestem kloubů může docházet v důsledku traumatu ze zvedání těžkých břemen, v případě rekonvalescence po zlomenině, artritidě, revmatismu a z mnoha dalších zdravotních důvodů.

Máte bolesti kloubů?

Pokud vás trápí bolesti kloubů, čtete ten správný článek. V tomto příspěvku vám představíme nejlepší domácí recept, který byl objeven ve starých ruských lékařských knihách. Tento lék je vyroben z poměrně levných a dokonce i vám dostupných ingrediencí, které máte pravděpodobně běžně v kuchyni.

Na domácí lék proti bolestem kloubů budete potřebovat:

  • 1 polévkovou lžíci medu
  • 1 polévkovou lžíci hořčice (nejlépe extra pikantní)
  • 1 polévkovou lžíci soli
  • 1 polévkovou lžíci jedlé sody

Postup přípravy je velice jednoduchý. Nejprve se ujistěte, že máte na míchání směsi plastovou, keramickou či dřevěnou lžíci. Všechny ingredience dejte do mísy a zamíchejte dohromady, až získáte příjemnou homogenní směs. Poté ji nalijte do prázdné plastové či skleněné nádoby. Nyní je váš lék připraven k použití.

Jak jej používat?

Směs použijte na postiženou oblast. Řádně ji namažte a přikryjte igelitovou fólií, vše ještě zabalte do tkaniny. Můžete použít šátek či jiný kus látky. Ujistěte se, že nemáte zábal příliš utažený. Směs nechte na kloubech 1 až 2 hodiny. Tuto metodu můžete opakovat vždy před spaním, protože během následného spánku už budou vaše klouby naprosto v klidu, takže průběh hojení proběhne mnohem rychleji.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button